OTO JA

"chciałam iść naprzód, ale zapomniałam uporać się z przeszłością... I nadal tego nie zrobiłam..."

Anylkaa - skromna, rudowłosa,piegowata i zakochana w swoim mężu,Min Ho i SHINee. Książkoholiczka,Twitteroholiczka i Instagramoholiczka. Pierwsza ćwiartka życia za mną,kolejne przede mną.

5 komentarzy:

 1. Nie jesteś stara, masz 20 jak Taemin :D <3
  Jeszcze masz takie piękne imię ;D
  Aż nie wiem co napisać, tyle chcę xd Trochę podobnie myślimy, spoko, też nie zachowuję się jak na swój wiek, a już niedługo 18, pfff, peszek, pewnie i w wieku 20 lat będę dzieckiem, kocham to! :D Często stawiam na swoim... W ogóle k-pop mnie zmienił, podejście do ludzi, coś wspaniałego i te dramy... <
  Nie wiem, chyba napisałam wszystko co chciałam ^^
  Długo już znasz SHINee? :D <3 Może miałabyś ochotę pogadać ze mną o nich, o dramach - może byś mi jakieś poleciła, bo mam za sobą cztery i jestem w połowie piątej, także no... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, dopiero dziś to przeczytałam. Mamy wiele wspólnego, prócz miłości do Azji. Też nie chcę dorosnąć, a przynajmniej nie teraz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny ten twój blog,widzę że nie tylko ja mam wybujałą wyobrażnie a mianowicie chodzi mi o zespoły koreańskie:) hihi
  Też je uwielbiam :P
  Interesuje się k- popem będzie tak jakies 3 może 4 lata a mam 19 lat =]
  Tak napisałam bo fajnie poznawać innych którzy też maja podobne zainteresowania
  Może chciałabyś pogadać...
  to moje gg hmm jak coś:46233489
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również lubię Azję, a zespół, który na prawdę lubię to Super Junior.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też lubię Azję. Ostatnio nauczyłam się liczyć do 10 po Chińsku. Uwielbiam k-pop a szczególnie Lee He. Uwielbiam czytać (w ciągu lipca ptzeczytałam 16książek łącznie 2000str , to i tak mało bo w czerwcu przeczytałam kolo 30)Mam 13 lat ale psychicznie jestem trochę starsza.

  OdpowiedzUsuń