wtorek, 19 lutego 2013

Inspirujący wywiad

COMEBACK SHINee *-* "DREAM GIRL" do pobrania TUTAJ

Mam dla Was kolejny wywiad. Tym razem od Eru, założycielką pierwszej polskiej strony o INIFINITE 
(Inspirujący, od Inspirit-tylko to mi przyszło do głowy)

1.W sam raz na  początek czyli co skłoniło cię do założenia strony? 
Nie od razu byłam jakimś wielkim fanem INFINITE. Kiedyś koleżanka z forum SS501 stwierdziła, że przydałaby się strona o INFINITE no i na drugi dzień miała niespodziankę:) Myślę, że gdyby wtedy nie wyszła z tą myślą strona by nie istniała.

2. Czy prowadzenie strony, tłumaczenie na polski i dodawanie tych wszystkich nowinek jest łatwe? Nie męczy cię to? Nie masz czasem takich momentów"że po co to tłumaczyć"
Nie ma w tym jakiejś większej trudności, a już na  pewno nie jest męczące czasami tylko trzeba się bardziej mobilizować, głównie wtedy, gdy w życiu prywatnym brakuje czasu, a chce się dodać wszystkie informacje od razu po ich pojawieniu się.

3.Dlaczego akurat INFINITE? Jest wiele innych zespołów , więc czemu oni?
INFINITE wcale nie byli pierwsi w sumie własnie dzięki dziewczynom z forum SS501 mogłam ich poznać i tak naprawdę kilka razy do nich pochodziłam zanim zaczęła się prawdziwa miłość. Myślę, że dlatego oni ponieważ są bardzo podobni do SS501 , poza tym  sam zespół swoją postawą mobilizuje do ciężkiej pracy i co najważniejsze są szczerzy czasami nawet za bardzo.

4.Skąd czerpiesz informacje o zespole? Korzystasz z jakiejś jednej sprawdzonej strony czy z kilku?
INFINITE to zespół, który nie daje ani chwili na odpoczynek prowadzę stronę  od półtora roku i nie pamiętam dnia bez jakiejś nowinki. Dlatego korzystam z wielu stron, kont fanowskich, stron oficjalnych itd. Trzeba mieć wszystko pod kontrolą bo nie raz jest tak, że duże światowe strony fanowskie nie nadążają i mają braki więc trzeba sprawdzać co podali w jednym miejscu, a potem czy czasem nie ma czegoś jeszcze w drugim.

5.Czy słuchasz innych zespołów k-popowych?Jak tak to jakich.
Wspomniane już wyżej SS501 lubię też NELL, Shinhwa, PIA, Block B, Sistar, MBLAQ, TASTY i Baby Soul. 

6. Pierwsza piosenka INFINITE, którą usłyszałaś, to?
I tutaj mam dylemat, ale było to albo Be Mine w podrzuconym przez kogoś linku, albo Nothing's Over w urywku Sesame Player'a :P

7.Jak długo trwa twoja przygoda z k-popem?
Trochę już tego będzie wydaje mi się, że 4 i pół roku, choć początki to nie było jakieś mega zainteresowanie jak teraz.

8. Jakie plany muzyczne na najbliższy czas ma zespół?Szykują może jakiś koncert czy spotkanie z fanami?
Obecnie INFINITE od jakiegoś czasu dość mocno w wywiadach zapowiada swój comeback z tego co mówią ukończone jest już 80 % albumu, ale nie została jeszcze wybrana piosenka promująca. Myślę, że możemy szykować się na coś godnego uwagi ponieważ chłopacy poprosili fanów, aby przyjęli pozytywnie ich zmianę podczas powrotu no i skoro sami nie mogą utrzymać języka za zębami to naprawdę muszą być podekscytowani kolejnym krążkiem.

Za tydzień kolejny wywiad z(o ile wszystko dobrze pójdzie) dziewczynami ze strony o BIG BANG :D

1 komentarz:

  1. Yay kolejny inspirujący (xD) wywiad ;D Hwaiting ~

    OdpowiedzUsuń