czwartek, 28 marca 2013

Jestem, żyje i funkcjonuje

Tym oto postem daje znać, że nadal blogguje i funkcjonuję w życiu internetowym. Aż mi wstyd, że tak was zaniedbuje, ale naprawdę nie mam czasu pisać. Tyle się u mnie dzieje, że gdybym chciałam to wszystko opisać, to powstał by post dłuższy niż rozdziały mojego opowiadania xD Ale tak jest. Nie potrafię łączyć tego wszystkiego ze szkołą już teraz a jak przyjdzie sesja to wole nie myśleć co będzie. Sesja na przełomie maja-czerwca czyli w tym samym czasie kiedy szanowny pan Lee Min Ho postanowił wydać album i wyruszyć w trasę koncertową. Choć błagałam jego menadżerów  i jego samego by wybrali inny termin bo ja się wtedy będę uczyć oni pozostali nie ugięci :D Jeszcze do tego doszła kwestia iż nie doczekam się laptopa w wielu powodów w tym finansowych oczywiście. No ale nie o tym miałam pisać.
kocham Cie człowieku normalnie *-*

SHINee całą swoją cudownością każdego dnia pokazuje jak bardzo jest wspaniałe i niesamowite <3 Te ich występy z "Dream Girl" na żywo to występy tak perfekcyjne, że ja oszołomiona jestem za każdym razem kiedy je oglądam. Coraz bardziej wkręcam się w prowadzenie strony o Lee Min Ho. Nie jest łatwo, bo czasem siedzę po nocach i tłumaczę różne rzeczy. Ale kto mówił, że będzie łatwo? Czasem chcę rzucić to w cholerę, ale robię to nie tylko dla siebie. Wiem, że gdzieś tam w Polsce są jego fani, którzy czekają na nowe informacje(aczkolwiek po ilości like'ów fanpage w to wątpię...)

Mój chłopak skręcił sobie kostkę ;/ Sierota jedna normalnie, a na dodatek ja też byłam chora. W ubiegły piątek bolało mnie gardło i poszłam do doktora. I wszystko było by dobrze gdyby nie to, że doktor miał z 70 lat i kazał mi się rozebrać od pasa w górę do NAGA! Świat takich cyrków nie widział. Gdy zaprotestowałam przed pozbyciem się biustonosza wielce szanowny pan doktor oburzył się, ale stwierdził, "że on nie ma jak mnie zbadać". Ludzie...to przechodzi ludzkie pojęcie takie zachowanie. Moja rada- nie chodźcie do dziadków doktorów, tacy to erotomani, którzy chcą se popatrzeć na biedne chore pacjentki. Okazało się, że mam ostre zapalenia gardła i do wtorku leżałam plackiem w łóżku. Antybiotyk mi dopiero pomógł w we wtorek rano. I teraz już jest lepiej:)

Moja cała miłość do k-popu jest naprawdę wielka. Choć żyjąc tylko w świecie SHINee i Min Ho czasem mam wrażenie, że oddalam się od tego wszystkiego. Ale gdyby nie twitter to naprawdę bym nie wiedziała kto, z kim i gdzie. Ludzie tam naprawdę są niesamowici <3 Toteż na twitterze jestem zawsze, więc zawsze możecie mnie tam znaleźć ;)  To ode mnie tyle. Na pewno w kwietniu pojawi się post urodzinowy dla Jonghyuna i Hiro Mizushimy, więc czekajcie. Do napisania! <3 I dziękuje wam za ponad 9000 wyświetleń! <3<3


4 komentarze:

 1. Musze zobaczyć ich występy na żywo :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jejku, jak fajnie, że się odezwałaś <3 Kocham Twoje posty, pełne miłości do SHINee i nie tylko :D Dobrze, że już zdrowa jesteś, choć lekarz masakra, wiedział co przepisać ;) Lekarz kobieta najlepsze wyjście chyba! xD Ach, nie udało Ci się wyprosić, żeby przełożył promocję... współczuję, ale myślę, że wszystko ogarniesz ;D
  SHINee i Dream Girl <3 Ubóstwiam te ich perfekcyjne występy, ostatnio wzięłam się za ich układanie na moim dysku :D
  Na twitterze wszystko znajdziesz, wszystkiego się dowiesz! :D Cudowne to jest :)
  Powodzonka w życiu życzę, żebyś wszystko ładnie i spokojnie ogarniała i czasu Ci starczało! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, zapomniałam: gratuluję tyle wyświetleń! :D
  No i cudowne zdjęcia dodałaś :D Pierwsze bodajże Jonghyun DJ był... <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Ach, wierzę! <3 Teraz czekam na koncert SHINee w Polsce! :D <3

  OdpowiedzUsuń