wtorek, 2 lipca 2013

Pracowity lipiec

Ohayo!
Piszę tego posta a za oknem burza i pada deszcz,a w między czasie dodaję zdjęcia Min Ho na Facebooka i tak to wygląda. Od poniedziałku zaczęłam praktyki studenckie. Na razie nie chcę pisać gdzie je mam,ale gdy się skończą to na pewno wam powiem gdzie to było. Mogę napisać tyle,że na razie nie jest źle. Tylko muszę wstawać o 4, ale daję radę. Wypełniam różne zeszyty, drukuje coś z komputera, odbieram telefony. Ogólnie to siedzie za biurkiem, bo to praktyki na stanowisku pracownik administracyjny, więc nic innego robić nie mogę. Po dwóch dniach jestem zadowolona, ale zobaczymy co i jak będzie dalej ;) Praktyki mam do 26 lipca.

Czy wy to rozumiecie, że SHINee wyruszyło w kolejną japońską trasę? A to oznacza mnóstwo pięknej jakości zdjęć oraz fancamów! Tak bardzo uwielbiam jak śpiewają po japońsku,że normalnie nie mogę z wrażenia momentami. Wspominałam już jak ja ich kocham, wielbię i w ogóle ubóstwiam? To, że prowadzę bloga i FanPage o Min Ho nie znaczy,że odsunęłam się od lśniącej piątki. Wręcz przeciwnie, nie odsunę się od nich bo są najlepsi dla mnie i zawsze będą. Nawet jak będą mieli po 40 lat będą lśnić! xD
Lee Min Ho w ramach światowej trasy(światowa trasa obejmująca państwa azjatyckie xD) odwiedził ostatnio Malezję, by tam dać wspaniały koncert. Oczywiście to zaowocowało nową kolekcją zdjęć xD Mam do tłumaczenia obszerny wywiad z nim,ale naprawdę nie mam na to czasu ;/ Po nocach już nie mogę siedzieć,bo kiedyś muszę spać xD

P.S Wasze blogi i komentarze od was czytam na bieżąco,ale z komentowaniem już gorzej...
W każdym bądź razie dziękuje za miłe słowa od Was<3. Na pewno się odwdzięczę ;)

4 komentarze:

 1. Lee Min Ho <333 Bardzo, bardzo podziwiam SHINee. są pracowici jak mrówki i widać, że wkładają w to, co robią całe serce :)

  OdpowiedzUsuń
 2. To ostatnie zdjęcie *.*

  I powodzenia ! ^^

  OdpowiedzUsuń
 3. To życzę udanych (?) praktyk, niech Ci miło mijają i powodzenia z tak wczesnym wstawaniem! :)
  SHINee... Oni zawsze będą dla nas najlepsi i zawsze będą lśnić! <3 Nie ma mnie 12 dni i już nie ogarniam co u nich słychać... kolejna trasa!? a poprzednią skończyli!? Teraz czytam, że jakieś nowe albumy mają być i w ogóle... WHAT!?
  Ach... piękne zdjęcia, bo SHINee i Lee Min Ho są boscy i mega przystojni przecież! <3

  OdpowiedzUsuń