piątek, 16 sierpnia 2013

Letni czas

Hej, hej!
Czas pędzi nieubłagalnie i już mamy połowę sierpnia. A mam wrażenie jakby moje praktyki skończyły się "wczoraj" Naprawdę czas za szybko płynie. Ale jestem naprawdę zadowolona bo uskładałam sobie na długo wymarzonego laptopa! W końcu! Jeszcze go oczywiście nie kupiłam,ale cały czas szukam takiego, który by spełnił moje wysokie wymagania xD A są takie w sam raz dla mnie no ale nie mam 3000 żeby wydać xD Najważniejsze,że będę go miała :) 
Powiem Wam,że trochę się obawiam września,bo czekają mnie aż 3 poprawki na studiach:z badań marketingowych, podstaw prawnych ochrony i etyki. Swoją drogą jestem zła,bo pracę z etyki napisałam tak jak się uczyłam,słowo w słowo z książki a i tak nie zdałam i bardzo bym chciałam zobaczyć tą swoja pracę i dowiedzieć się czemu po raz kolejny dostałam 2 ale pani od etyki jest bardzo hmmm...niedostępna.
Pozostaje mi się cieszyć wakacjami, spędzać je z chłopakiem, z moją Dorką i pomagając przy żniwach :)
 Tak,tak to tylko ja xD Chcę czy nie mam 21 lat,choć tutaj tego nie widać :D

 Jonghyun jest naprawdę wspaniały! Jeny! Każdy fan to wie,ale gdy przeczytałam jak pracował nad tekstem do "Selene 6.23" byłam pod ogromnym wrażeniem. Tyle uczyć włożonych w tekst tego utworu nie widziałam jeszcze nigdy. SHINee z tego co widzę promuje się w Japonii a Key na Instangramie xD Tyle programów z nimi, zdjęć z różnych magazynów a za 5 dni premiera singla "Boys Meet U". 
Bo Jjong,bo czarno-białe,bo piękny<3

Min Ho przebywa obecnie w Nowej Zelandi gdzie kręci nową reklamę dla EIDER a właśnie dziś pojawiły się jego zdjęcia dla magazyny "Esquire Korea" i filmik zza kulis. Zdjęcia możecie zobaczyć oczywiście na blogu http://leeminhopoland.blogspot.com/ :D I zachęcam Was do polubienia FanPage'a bloga  https://www.facebook.com/PolandLeeMinHo :D
dssafdfggfhsgafdjfkf...jakikolwiek komentarz jest zbędny


SHINee - Betterf Of z polskimi napisamiI jeszcze moje świeżo założone konto na mydrama.list http://mydramalist.info/user/view/265694 komentarze:

  1. Haha ja też oszczędzam na laptopa, bo ten co mam aktualnie już ledwo żyje [*]

    OdpowiedzUsuń
  2. Nawet nie przypominaj o połowie sierpnia T_____T

    OdpowiedzUsuń
  3. Tak, czas leci zbyt szybko... Też mi mówią, że nie wyglądam na moje 20 lat, ale odkąd zafascynowałam się kulturą Japonii, (uważam, że to jest 'kawaii') a potem także Korei Południowej ( więc mówię, iż jestem chodzącym aegyo, LOL ). Pozdrawiam Kochana ^^

    OdpowiedzUsuń