wtorek, 14 stycznia 2014

Oznaki życia

Hej kochani!
Ja jak zwykle zamiast się uczyć na sesję znalazłam chwilę,żeby naskrobać krótką notatkę bo tak dawno mnie tu nie było. Ale spokojnie, u mnie wszystko w porządku, choć nie do końca,ale nie czas żeby o tym pisać. Jest styczeń a co za tym idzie sesja egzaminacyjna zimowa,a co za tym idzie nauka. Powiedzenie,że student uczy się się tylko na sesje jest jak najbardziej prawdziwe. Bo ja tak naprawdę wcale się nie uczę z zajęć na zajęcia. Nie mamy kolokwiów ani nie pytają nas przed zajęciami, więc po co się uczyć? No z takim podejściem to ciężko jest się uczyć na sesje.
 
Moja praca licencjacka utknęła w miejscu. Od miesiąca nic nie napisałam i strasznie nad tym ubolewam. Nie potrafię już logicznie i racjonalnie myśleć,nie mam chęci ani motywacji i nawet czytanie,że członkowie SHINee byli dobrymi uczniami mnie nie motywuje. A to źle.
Wiem,że po raz kolejny muszę z wielkim bólem zmienić swoje plany na życie, odłożyć swoje marzenia i nauczyć się żyć rzeczywistością a nie wyimaginowanym światem. Uwierzcie mi nie jest to łatwe,zwłaszcza gdy wiem co bym chciała robić i kim być. A jedyne powody powody finansowe przekreślają moje marzenia.

Wiecie jak bardzo kocham SHINee i Min Ho? Chyba nie muszę o tym pisać 956789748563 raz bo każdy z Was to wie :D To od nich czerpię siłę i uśmiechem się każdego dnia do monitora widząc uśmiechnięte mordki moich idoli. To jest piękne uczucie, gdy twój idol potrafi cię rozbawić i dać ci radość tym, że po prostu jest <3
Nie wiem co tu jeszcze napisać. Może jest coś co byście chcieli wiedzieć? Na jakikolwiek temat? xD
Wrócę do Was,wrócę do prowadzenia bloga. Nie dziś, nie jutro,ale wrócę! <3

9 komentarzy:

 1. Kim byś chciała być? O czym marzyłaś?
  Mam nadzieję, że wrócisz pojutrze, bo tęsknimy za tobą!!!
  :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje marzenia zmieniają się każdego dnia. Na chwilę obecną chcę pracować w służbach mundurowych,ale nie chce nic zapeszać.
   Obiecuję,że wrócę <3

   Usuń
 2. Kiedy następny rozdział ? Bo ciekawa jestem co u tośki i sebastiana ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. włąśine kiedy następny rozdział wiesz juz moze bo tak sie zaczytałam i wciaglam .. czekam na nowy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. włąśine kiedy następny rozdział wiesz juz moze bo tak sie zaczytałam i wciaglam .. czekam na nowy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. włąśine kiedy następny rozdział wiesz juz moze bo tak sie zaczytałam i wciaglam .. czekam na nowy :)

  OdpowiedzUsuń