czwartek, 3 lipca 2014

Zdałam

Nawet nie wiecie jaka to radość gdy znów mogę bez żadnych problemów powrócić do pisania bloga. Strasznie tęskniłam za pisaniem,ale teraz na jakiś czas wróciłam,co mnie bardzo cieszy.
Z radosnym sercem i uśmiechem na twarzy chcę was powiadomić, że oficjalnie ukończyłam studia I stopnia na kierunku zarządzanie bezpieczeństwem uzyskując stopień licencjata.
Jednakże nie jestem zadowolona z tego jak wypadłam na obronie pracy licencjackiej. Trafiłam na dwa pytania, które mnie kompletnie rozłożyły na łopatki..jedno dotyczyło budżetu i jego funkcji, drugie funkcji i formy controllignu. Ktoś może pomyśleć,że to łatwe,no ale to nie dla mnie. To nie moja tematyka. Choć uczyłam się,te pytania nie podchodziły mi najlepiej i pech chciał,że na nie trafiłam.
Moją beznadziejną sytuację uratował pan recenzent, który ocenił moją pracę na 4,5,dodał że bardzo mu się podobała, po czym zadał mi jedno proste pytanie,dzięki któremu zdałam.
Nie ważne na ile zdałam,ważne,że mam to już z głowy i mogę w końcu odpocząć od tego stresu.
ja,gdy wylosowałam pytania na obronę 

A skoro o odpoczynku mowa, wyjeżdżam z narzeczonym na upragnione wakacje nad morze.
I mnie i jemu należy się solidny odpoczynek. Jestem już zmęczoną ciągłą nauką i stresem, muszę odreagować. Oboje stwierdziliśmy, że wypad nad morze będzie idealny:)

Ogarnęło was mundialowe szaleństwo? Ja jak na razie obejrzałam prawie wszystkie mecze xD
Niestety Hiszpania, której mocno kibicowałam odpadła, obie skośnookie drużyny też odpadły, Meksyk też odpadł, wiec moje emocje kibica przerzuciły się na Francję.
losowe zdjęcie z 29 marca.2014

4 komentarze:

  1. Super, to dobrze, że stres masz za sobą ;) Ja wczoraj zdałam certyfikat z angielskiego - niby starałam się nie stresować, ale wieczorem, po powrocie do domu myślałam, że głowa mi pęknie, jeszcze nigdy tak mnie bolała :( Też mam pewien niedosyt z powodu 4 z tego egzaminu, że mogłam zrobić to lepiej, ale tak jak napisałaś - najważniejsze, że w ogóle się zda :) Udanych wakacji, trzymaj się, Kochana ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. gratulacje :D

    http://mikijiu.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń