środa, 9 stycznia 2013

K-pop w skrócie

Hej,hej! Tak to ja :D 
Częstotliwość pisania postów,tu na blogu mnie przeraża, ale mam teraz sesję zimową, więc najczęściej spędzam wieczory w towarzystwie starego laptopa i z toną notatek z wykładów. Dziś miałam zaliczenie ze Statystyki opisowej, z ćwiczeń. Dostałam 3,5 i bardzo mnie to ciszy, gdyż omma obiecała mi czekoladę, jeśli zaliczę :D Dostała kilka odpowiedzi w związku z mini-wywiadami, wiec jak tylko je ogarnę umieszczę ja na blogu.

A więc co w k-popie słychać? Super Junior M wydało teledysk do piosenki "Break Down"czyli mamy comeback podgrupy Super Junior. Obejrzałam, przesłuchałam i jakoś mnie tak uderzyło, że śpiewają po chińsku. Piosenka mi nie przypasowało-wybredna ja, teledysk taki normalny, no ale niech będzie-po chińsku umieją śpiewać.
Mamy jeszcze sprawę chłopaków z Block B pomiędzy ich wytwórnią. Pewnie już o tym słyszeliście, iż zarzuca się wytwórni, że od 2011r. nie wypłacili zespołowi pensji. Chłopcy złożyli przeciw wytwórni pozew. Stardom Entertaiment w odpowiedzi na pozew tłumaczy, "że oskarżenia zespołu są bezpodstawne". No wiec "wojna" pomiędzy wytwórnią a zespołem rozpoczęta. Block B są naprawdę świetnym zespołem i skoro wytwórnia leci sobie z nimi w kulki to naprawdę mi ich żal. Mam tylko nadzieję, że nie usłyszymy,iż zespół się rozpadł.
A skoro o comebackach mowa, to również chłopcy z CNBlue opublikowali zdjęcia do swojego comebacku. No muszę przyznać, że chłopcy są ładni i będę czekać na ich powrót :D 
Zinger,która w grudniu uległa poważnemu wypadkowi szykuje się do powrotu na scenę co mnie niezmiernie cieszy, bo każda choroby artysty tudzież wypadek jest przez fana naprawdę przeżywany. I nie tylko przez fana. Wytwórnia SECRET ma u mnie plus, że nie kazali wokalistce ćwiczyć układów i śpiewów, bo jak wiadomo, wytwórni nie zawsze obchodzi to czy artysta jest zdrowy czy też nie.
Chłopcy z BOYFRIEND wydali zwiastun do swojej nowej piosenki "I Yah". A ponieważ w Korei już mamy 10 pozostaje nam tylko czekać na pełny teledysk, który jest również comebackiem chłopaków
I na koniec potwierdzona informacja. Jak wiecie Jonghoon z F.T Island będzie brał udział w drugim sezonie "Romantic & Idol" . Już wiadomo,że jego partnerka będzie G.NA. Osobiście uważam,że trafił na wspaniałą artystkę no i ładna kobietę. Na zdjęciach z programu można zobaczyć jaki jest radosny i uśmiechnięty.
Chłopcy z zespołu odwiedzili również kawiarnię? "Mango Six" a zarówno Hong Ki jaki i Minhawn nabazgrali na Twitterze :D Ten pierwszy napisał krótkie "hello" i wstawił zdjęcie w różowym sweterku xD Minahawn zaś stwierdził, że "Dziś jest świetnie" i dodał filmik. źródło Jako,że polska strona o F.T Island nie dodaje newsów zmuszona jestem korzystać z hiszpańskiej strony.

To na tyle. Mam nadzieję, że Was nie zanudziłam.
F.T Island - Beautifl World


4 komentarze:

 1. Spokojna głowa nikogo nie zanudziłaś ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. OO, tak, mnie właśnie czeka pierwsza w życiu sesja. Co prawda moje studia są bardziej praktyczne niż teoretyczne, więc nie muszę wkuwać aż tak dużo, natomiast ciągle tylko w głowie "projekty, projekty". Pozdrawiam, fighting :)

  OdpowiedzUsuń
 3. CNBLUE!!!! <3333
  czeeeeeeeekam<3!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję 3.5 ze statystyki opisowej ;)

  OdpowiedzUsuń