poniedziałek, 17 grudnia 2012

Urodzinki Islandziaka

Dziś swoje 21 urodziny świętuje Jae Jin z F.T Island

*Ma starszą siostrę
*Wystąpił gościnnie w dramie "Style" i "On Air"
*W zespole jest wokalistą i gra na basie
*Jego ulubione kolory to czarny i niebieski
*Lubi czytać i nigdy nie wydaje pieniędzy na ubrania


on jest taki słodki *-*

SAENGIL CHUKHA HAMNIDA OPPA!

6 komentarzy:

 1. No to robimy imprezę haha ^^ Wszystkiego najlepszego !

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaejin <33 ale tu kpopowo :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałam zaległości w czytaniu Twojego bloga, bo w weekend musiałam sformatować laptopa ( wstrętne wirusy, które przyniosłam z Instytutu na pendrive zżarły mój k-popowy dorobek i nie tylko ;( ale formatowałam własnoręcznie, z czego jestem dumna, he he ).
  Widzę, że i tło inne, i płatki śniegu, no nic, tylko się rozpłynąć w Lśniącej atmosferze ^^ Ale nawiązując do postu - nigdy nie pamiętam jego imienia, ale wiem, że to Ten słodziak ;) Uwielbiam ten moment w "I wish", kiedy śpiewa " saragne, love me... ". Najlepszego oppa ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawie wszystkie ulubione piosenki są na karcie w telefonie, ale straciłam teledyski i duuużo grafiki, a także zdjęcia z zagranicznych wakacji ( których duża część pozostała na aparacie ) oraz piosenka Acid Black Cherry, która bardzo ciężko mi będzie znaleźć, bo miała podany nieodpowiedni tytuł - teraz będę musiała przekopać z pół internetu,żeby ją odnaleźć... to taka "sylwestrowa" piosenka, z której ja i moja siostra lubimy się śmiać ( ok, wręcz lejemy ze śmiechu ;) Cóż, mądry Polak po szkodzie, teraz mam zamiar się pilnować i jakoś systematycznie to zapisywać na innych nośnikach.

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny blog. uwielbiam muzykę k-pop <3
  Zapraszam w wolnej chwili do mnie. :)

  OdpowiedzUsuń