poniedziałek, 19 listopada 2012

Cały dzień

Hej hej!
                             Post jest dodany automatycznie, gdyż cały dzień spędzam po za domem. Ja i mój chłopak świętujemy dziś kolejną rocznicę bycia razem:) W planach mamy wybrać się do oceanarium w Łodzi i być jak Jae Hee i Tae Joon w dramie xD. Prócz tego pewnie wybierzemy się gdzieś jeszcze ;)
                         Obejrzałam wszystkie 11 odcinków dramy "Faith" z polskimi napisami i z niecierpliwością czekam na kolejne. Aigo! Kocham tą dramę, co możecie obserwować na Twitterze a jeśli go nie nie macie szybko zakładajcie xD. Kiedyś myślałam, że tam to się tylko po angielsku dodaje wpisy ale tak przez jakiś czas ogarniałam, dziewczyny na chacie RT też miały więc myślę sobie, a co mi szkodzi i tak powstało moje konto na Twitterze. Bardzo mi to ułatwia sprawę bo jestem na bieżąco z wieloma rzeczami, można pogadać z fajnymi ludzikami no i mogę wyznawać bez ograniczeń swoją miłość do Koreańczyków.
                            Podjęłam smutną ale właściwą decyzję, mianowicie kończę pisać swojego bloga z opowiadaniem. Nie była to dla mnie łatwa decyzja, ale dotarło do mnie (w końcu), że muszę zakończyć tą historię. Będę nad tym ubolewać, bo włożyłam tyle serca i czasu w tą historię :( Ale nie bójcie żaby, nie kończę pisać i nadal was będę raczyć swoją beznadziejną twórczością xD


Inteligenta rozmowa z kolegą na  fejsie na temat Minoza
 Jeśli nie możecie się doczytać to jak klikniecie na obrazek to wam się powiększy :)

Błagam, nie mówcie że on nie jest przystojny. Nawet w tej peruce z kitką i grzywką jest piękny <3I jeszcze piosenka dla was. Utwór w którym się zakochałam i tyko szukam go wiecznie na playliście żeby leciał xD 
Chłopcy z B1A4 w tej piosence mnie naprawdę rozwalili. Jest ona tak piękna i cudowna, że wolę ja od japońskiej wersji. Tylko mam takie wrażenie, że już gdzieś słyszałam podobną melodię, zwłaszcza refren ale nie potrafię sobie przypomnieć gdzie.
W każdym bądź razie sami posłuchajcie :)
B1A4 - Only On(Japanesse version)
`modlę się, by w twoich marzeniach nie było łez`

Gdybyscie byli ciekawi to tłumaczenie piosenki jest TUTAJ

3 komentarze:

 1. Na tle Key masz ^^
  Na maturce był fragmetn "Lalki" oraz "Zbrodnia i kara"
  W weeekend poczytam Twoje posty :D <3

  OdpowiedzUsuń
 2. ojjjjjjjjjjjjjjeej, teraz cały czas słucham tej cudownej piosenki<3

  OdpowiedzUsuń
 3. JEJCIU! Przepiękna piosenka <3 I ten tekst <333
  A gdzie oglądasz tą dramę? :D
  Pewnie, że jest przystojny! :)))

  OdpowiedzUsuń