niedziela, 18 listopada 2012

Nowa piosenka

Moshi Moshi!
Nawet nie wiecie w jakim ja jestem stanie xD Nie, nic złego mi się nie przytrafiło, ale gdy usłyszałam nowa piosenkę SHINee umarłam. Aigo! jest taka cudowna, że żadne słowa nie są w stanie tego opisać. 
5 cudownych chłopaczków z 5 cudownymi głosami stworzyło niesamowity singiel <3 Jako, że nie mogłabym przeżyć drogi w autobusie do szkoły bez tej piosenki pobrałam ją sobie z YT, tyle że jakość jest zabijającą  no ale to zawsze coś xD. Piosenka jak zwykle na chomiku :D
Mój kochany Hong Ki prowadził M! Coundtown razem z Suzy z Miss A. Ach! Oni taki piękny, a w roli prowadzącego się sprawdził! 
Dramę "Faith" z mężem Min Hoo cały czas oglądam i wprost nie mogę się napatrzeć na niego xD Tu już nie chodzi o to, że jest przystojny itp. ale jego umiejętności aktorskie są na naprawdę wysokim poziomie i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. Całkiem niedawno odbył się meeting właśnie z Lee Min Hoo na którym wspierała go przeogromna ilość fanek a on piękny jak anioł świetnie się bawił :)
Tak sobie słuchałam nowej piosenki BOYFRIEND - Janus i z ciekawości chciałam wiedzieć coś więcej o chłopakach. No tak, ładni  i przystojni są, to fakt xD Ale gdy przeczytałam że dla Minwoo(maknae zespołu)  wzorem do naśladowania jest Taemin z SHINee aż byłam w szoku. No ale oczywiście to jest powód do dumy, tak mi się przynajmniej wydaje.


ach ty piękny chłopcze!zawróciłeś mi w głowie!

dwie uśmiechnięte mordki i świat staje się piękniejszy <3

Zdjęcia wybrałam losowo ale tak teraz na nie patrze i widzę, że na obu jest i Jjong i Minho xD
 Przypominam wam o głosowaniu TUTAJ. Każdy Szawol powinien oddać głos na chłopaczków!


4 komentarze:

 1. Tak, nowa piosenka jest świeeeetna! <3
  Minho<3

  Z tą dramą mam tak samo odkąd pobrałam to cały czas oglądam, ale jeszcze 1,5 odcinka i się polskie napisy skończą i trzeba będzie czekać.... Nie wiem, czy ja to przeżyję..

  OdpowiedzUsuń
 2. Hahah, ja mam to samo, jak tylko są dostępne odcinki to potrafię nie przespać jednej doby : p

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się! Nowa piosenka SHINee <3333 Widziałaś tłumaczenie i tester!? <3333 Tak mocno kocham! <3
  Boyfriend był moim pierwszym k-popowym zespołem ^^ Również ich kocham, ale jakoś nie tak mocno jak SHINee <3 A ich nowa piosenka JANUS <333 Też myślę, że to powód do dumy, bo jest z czego brać przykład ^^
  Haha, faktycznie Jong i Minho na obu :D <3 Ach te ich uśmiechy, zawsze poprawią nastrój! ^^ <3
  Głosuję codziennie! ^^

  OdpowiedzUsuń