wtorek, 16 października 2012

Kilka zdjątek

Moshi Moshi!
Dziś wróciłam o dziwo bardzo wcześnie z uczelni, dlatego od razu biorę się za napisanie kilku postów na zapas xD. Aigo! Wiecie, że Anylkaa strzelała dziś z prawdziwej broni O.o ale bez naboi jeszcze. Nawet nie wiecie jakie to cholerstwo ciężkie do przeładowania, i ile to stresu i nerwów kosztuje mnie, zwykłą studentkę. 30.10 już mam egzamin z wyszkolenia a 2 tyg. później mam zaliczenie na strzelnicy, która znajduje się tylko kilometr ode mojej wsi xD. 
A co do egzaminu to mamy się nauczyć zasad bezpieczeństwa, które starosta grupy miał wrzucić na pocztę a czego nie zrobił. Swoja drogą starostę roku mamy dupnego, bo my się chcemy uczyć a tych kartek nie ma ;/ ;/ Bo starosta to powinien być ktoś odpowiedzialny i oblatany no np. taka ja to bym była lepszym starosta ( nie, że się przechwalam czy coś ale większość dziewczyn tak mówi). A na wf zdarłam sobie kolano O.o ale nie boli. I znowu pada deszcz i znowu zmokłam jak kurczak.

Dla was mam kilka nowych zdjęć lśniącej piątki, które mnie urzekły!!! 
Zdjęcia pochodzą z Festiwalu ABU Radio Song zorganizowanego przez KBS.


SHINee w komplecie - aż się płakać z radości chce <3


Key jak chcesz strzelać, to chodź do Anylki to cię nauczy :Djak grecki myśliciel kekekeke

Biedny Onew oppa i jego boląca główka
<Anylkaa biegnie z paczką tabletek przeciwbólowych> xD

 CR:snowflake


Delikatność Taemina  i jego smukłe ciało <3

Wcielenie piękna i "diabolizmu" w jednym. 

;*

3 komentarze:

  1. Widziałam dziś na żywo na KBS World końcówkę tego festiwalu, ale był jakiś nudny śpiew młodzieżowego chóru... Że też akurat SHINee nie widziałam, pewnie byli wcześniej ;( O, Key jak ślicznie wygląda na tym zdjęciu ^^ A Twoje podpisy - mistrzowskie. Niech kolano szybko Ci się zagoi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Też bym sobie z chęcią postrzelała :) Kiedyś jedynie z wiatrówki strzelałam na podwórku do celu, nawet dobrze mi szło :P

    OdpowiedzUsuń
  3. Mnie najbardziej kreca w broni luki. Sa takie szlachetne... :)

    OdpowiedzUsuń