wtorek, 18 września 2012

Baka telefon, sen i ja

Konnichiwa!
Byłabym sobie jeszcze pospała ale nie, bo głupi telefon domowy mnie obudził. Wrr... a potem na komórkę jeszcze D dzwonił. Nie dadzą mi się wyspać, no naprawdę a poszłam o 00:30 spać bo jeszcze jakiś film w TV oglądałam. Komputer mi szwankował bo co pół godziny się sam wyłączał :/ 
A w moim łbie tylko rachunkowość i rachunkowość, siostra mojego chłopaka mi pomaga ogarnąć ten dziwny przedmiot, żebym jak pójdę dalej studiować to coś umiała(szczerze mówiąc nie umiem nic i jestem pod tym względem naprawdę Baka*!)
Miałam dziś naprawdę głupi sen. Było tak. Wracałam do domu i w swoim ogródku zobaczyłam,że leży mój pies i na ciele ma taką okropną ranę szarpaną. Pobiegłam do domu, wzięłam wodę utlenioną i próbowałam go polać ale mi uciekał. W końcu mi się udało i ta rana od tej wody zaczęła tak pienić i on znowu upadł i na moich oczach przeobraził się w człowieka. Gdy znów go polałam utlenioną w jego już ludzkich oczach widziałam ból i smutek a potem... Przyszedł brat i mnie obudził -_- Koniec!

Dalszy ciąg zdjęć z koncertu.

Płaczący maknae. Smutne takie :(

Lider w kujonkach :D 
Ciekawe czy w szkole tez był takim kujonem xD

Awrrr... Minho i ta czerń!
Swoją drogą miałam nadzieję,że na scenę wniosą materac, ustawią poprzeczkę i będą kazali Minho skakać xD (niedoczekanie moje kekeke)

Faszionista(tak to się spolszcza?xD) Key.
Słodziak z naszego Kijka :D Zachwyca mnie to zdjęcie <3

I to już chyba tradycja na moim blogu, że zdjęcia tego pana zawsze są na końcu xD
Czemu? Nie wiem xD
Ale sami spójrzcie na to piękno w nim tkwiące *-*. Ja się rozpływam przy nim.
(nie dam sobie ręki uciąć ale wydaje mi się,że to podczas śpiewania "Y si fuera Ella")


*Baka-z japońskiego głupek

3 komentarze:

  1. Onew rzeczywiście był dobrym uczniem, a w ostatniej klasie był 2. w szkole (oglądałam po polsku fragment programu "Sparta" z nim i Taeminem). Te zdjęcia są rozbrajające =) Brak słow. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Pozwoliłam sobie wyróżnić Twojego bloga: http://chiara288.blogspot.com/2012/09/so-sweet-blog-award.html Pozdrawiam i czekam na kolejne posty ;)

    OdpowiedzUsuń