niedziela, 30 września 2012

Się zaczyna

Annyeong!
Rany! Wiecie, że jutro wszystko się zmieni? Czemu? No bo Anylkaa wraca do życia studenckiego kekeke. Po dwóch miesiącach przerwy i leniuchowania znów zaczyna się nauka i masa stresu w związku z sesją. Aigoo! 
Niestety będę tez musiała ograniczyć dodawanie postów. Blogger co nie chce ze mną współpracować i nadal- nawet jeśli zaznaczę tą opcję -posty nie chcą się dodawać automatycznie. Może dziś nad tym posiedzę. Rano byłam w Kościele(pomodliłam się o zdanie tej poprawki) i taka pani zemdlała, ale był pan ratownik medyczny i jej pomógł. Potem pojechałam z Omma* i Appa* do sadku pozrywać trochę jabłek.
Mówię wam, jabłonki aż się uginają od tych jabłek, które są wprost przepyszne! A potem już tylko z mamą poszłam na grzyby do lasu. I nawet żeśmy trochę dużo zebrały :D Także dzień jakoś zleciał. A no i obowiązkowo od kilkunastu lat co niedzielę "Na dobre i na złe" :)

Jak widzicie dodałam nową zakładkę "STRONY FANOWSKIE". Zakładka zawiera 51 stron fanowskich SHINee, ta liczba i tak jest większa, jednak naprawdę nie znam i nie jestem w stanie znaleźć tych stron. 
Pracuję również nad nową zakładką w której zamieszczę daty urodzenia członków różnych koreańskich zespołów :)

Na dobranoc macie Jjonga( wpadłam na pomysł, że swój rower nazwę Kim Jonghyun.... pobiłam samą siebie za ten z lekka dziwny pomysł)

`piękny nie tylko z zewnątrz ale i z wewnątrz`
Jonghyun, mój oppa* <3


Wiecie jak bardzo kocham dramę z Minho? Wiecie, dobrze. A wiecie jak bardzo uwielbiam OST z dramy? Też wiecie? Suuuuper :D Więc kolejna świetna piosenka dramy. Utwór wykonują  Sunny z SNSD i Luna z f(x). Piosenka czy chcesz czy nie wpadnie ci w ucho. Sama słucham tego utwory po setki razy w swojej mp3, jak przeczytałam polskie tłumaczenie, to doszłam do wniosku, że piosenka taka życiowa i może opowiadać o każdej z nas. 

Sunny SNSD & Luna f(x) - It's
polskie napisy


Sunny

Luna


Idę oglądać MUSIC CORE  z wczoraj na YT. Gdyby ktoś chciał obejrzeć KLIK

Omma - mama
Appa - tata
Oppa- można używać do starszego chłopca, najczęściej brata. Określenia tego używają także fanki w swoim środowisku,np. do ukochanego aktora itp.3 komentarze:

  1. Aa, a studenckie życie to ja jutra zaczynam i to od zera... Czeka mnie niewiadoma... Też oglądałam dramę "Koizora" (Koji Seto <3). Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję, że tak regularnie komentujesz moje wpisy. Wiadomo, teraz będę mieć mało czasu, ale postaram się w miarą możliwości dodać kolejną część ;) Pozdrawiam i czekam na jakiś Twój wpis

    OdpowiedzUsuń