piątek, 21 września 2012

Maypole ciąg dalszy

Ohayo!
Wczoraj miałam coś jeszcze napisać, ale bratu się zachciało instalować Windowsa od nowa, więc nie miałam już kiedy. Obejrzałam W-11(wielka fanka komisarza Sebastiana xD) z mamą i poszłam spać. Naprawdę postaram się dziś wieczorem pokazać wam kilka rzeczy w które się zaopatrzyłam kekeke. A teraz idę się zabrać za pisanie nowego postu na bloga z opowiadaniem, bo zapas który napisałam przez wakacje  się wyczerpał xD. Na RT pojawiły się nowe zdjęcia chłopaczków z sesji dla Maypole i nowy 9 odcinek dramy, z polskimi napisami. Minho i Suli w jednym łóżku O.o robi się ciekawie. 
No i SHINee znów jest w Indonezji a ja i reszta fanów martwimy się Jjonga, bo chyba wszyscy pamiętają co ostatnio zrobiły napalone na Blinga Blinga fanki.  Przypomnę dla tych co nie wiedzą. Na lotnisku w Indonezji fanki "rzuciły" się Jonghyuna w wyniku czego miał skręconą kostką i przeprowadzono mu operację, by mógł dalej tańczyć. Biedny mój. Niepokoję się, żeby i tym razem mu nic nie zrobiły. 
Wracając do mnie. Poszłam dziś po kota, po gdzieś maluch wszedł i nie umiał zejść -_-. Ja tu z miłością do niego a on mnie posikał.....-_-   -_-. Nie będę pisać nic więcej. To wydarzenie mnie dobiło....Minho kujonek, piękny kujonek :D


Aigo! Aż zazdroszczę tej modelce, tak siedzieć koło Dżonga,
toć to spełnienie jednego z marzeń  <3

muszę przyznać, że naprawdę te ciuchy są fajne :)
a Key jeszcze fajniejszy<3

"shut up and take my money" i kup mi tą bluzę co ma Onew na sobie :D

Taemiś taki słodziak jak zawsze kekeke :)

Lśniąca piątką - jedyna, niepowtarzalna i najlepsza <3
Forever SHINee <3
zdjęcia pochodzą z RT

1 komentarz:

  1. Pewnie tak, ale trochę to potrwa zanim się przyzwyczaję. ;d

    OdpowiedzUsuń