wtorek, 11 września 2012

I jest!

Ohayo!
Wczoraj normalnie "umarłam" 9789769780 razy, bo nowa płyta F.T Island!!!!!!!
Normalnie słucham ich piosenek na okrągło, bo są naprawdę niesamowite. Charakterystyczny głos Hongkiego jest dla mnie czymś niesamowitym, magicznym <3  Płyta zawiera 10 piosenek, utrzymanych w typowym dla Islandziaków klimatów. Oczywiście Hong Ki jako główny wokalista śpiewa najwięcej, ale w piosence "Paper Plance" można też usłyszeć pozostałych członków zespołu. 
Jako początkująca fanka zespołu, uważam, że ta płyta jest jak najbardziej świetna. Trochę mi jednak brakuje solówek reszty członków, ale myślę, że i tak im poszło lepiej, niż z poprzednim albumem, gdzie pozostali naprawdę mało śpiewali. Także wiecie, płyta jak najbardziej na tak :) A jeśli chcecie posłuchać i przy okazji ściągnąć płytę zapraszam na mojego "chomika" ;]


Okładka albumu. Jest ich kilka i głównie chłopacy siedzą w pudełku, bodajże kartonowym.
Czemu? Ano temu,że "box"(z ang.) to znaczy pudełko ;D

Promująca płytę piosenka "I Wish" jest takim nawet skocznym kawałkiem, jednak mam wrażenie,że muzyka była pisana na jedno kopyto(choć to jest typowe brzmienie dla zespołu), bo mam wrażenie,że gdzieś już słyszałam tą linię melodyczną,ale nie wiem gdzie. Tak jakby to był zlepek innych kawałków zespołu w jeden. Takie jest moje zdanie. Teledysk do piosenki, utrzymany w fajnym współczesnym klimacie. A jeśli chcesz wiedzieć o czym jest piosenka zapraszam was na bloga  Cleo o Nami BLOG które zajmują się m.in tłumaczeniami piosenek, i przetłumaczyły już utwory z całej płyty:)

Ja zostawiam was z tym co lubię najbardziej i z tym, czego na tej płycie nie zabrakło, czyli balladą
F.T Island - Let her go
2 komentarze:

  1. No masz !
    Teraz ta piosenka będzie mi chodziła po głowie cały dzień ;p

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna piosenka! Już teraz wiem co będę słuchać prze całą noc :D

    OdpowiedzUsuń