sobota, 29 września 2012

Nerwy

Hej,hej.
Wczoraj nie pisałam bo byłam zbyt zdesperowana(jak to brzmi...) Ale do rzeczy. Miałam wczoraj 4 podejście do egzaminu z mikroekonomii. Wiem, jak to wygląda żeby 4 razy pisać to samo -_-. ale koleś jest naprawdę stuknięty. Bo który normalny wykładowca sprawdza prace w ten sposób: rzuca je na biurko i ta która spadnie na podłogę to nie zalicza a ta która na biurko to zalicza. No to jest przesada. Jestem kłębkiem nerwów od wczoraj. Stres mnie zżera, od wczoraj nic nie jem, bo po prostu nie jestem w stanie, tak się denerwuje. To chore wiem... Modlę się do Boga(tak jestem katoliczką i wcale mi to nie przeszkadza) żebym to zdała. Bo tego nie idzie się nauczyć, bo nawet nie ma co, jak on daje same zadania i jest 9 grup -_-. Co 5 minut drżącymi rękoma odświeżam stronę na której mają być oceny.

Małym promyczkiem w tym wszystkim jest SHINee i ich piosenka - A'yo o której już pisałam. Zresztą cała lśniąca  piątka + Lee Min Ho = światełko nadziei. Wczoraj jeszcze resztkami sił przez 3 godziny pisałam nowy rozdział na bloga z opowiadaniem. A dziś jeszcze jadę do chłopaka, więc nie będę miała kiedy napisać. Tak w ogóle to dziękuje wszystkim tym którzy czytają mojego bloga i zostawiają po sobie jakiś  ślad. To jest naprawdę miłe! <3


Strona fanowska o nazwie "Ideal Boy" kekeke. 
Co prawda to prawda, ale Jonghyun to niezaprzeczalnie "Ideal boy" 

Wiecie, nieważne jakie to zdjęcie Dżonga ja na każdym go kocham <3
I to zazwyczaj dzięki niemu się uśmiecham, gdy jestem np. w takim nastroju jak teraz.

 To zdjęcie naszego maknae jest nieziemskie.
 Ukazuje takiego innego Taemina, bardziej poważnego<3


I jeszcze piosenka z dramy z Minho. Utwór wykonuje nie kto inny jak nasz lider,czyli Onew. Piosenka jest cudowna i ma klimat miłosny. Te dwa ostatnie słowa"naprawdę dziękuje" wyrażają wszystko. Zresztą sami posłuchajcie, jeśli jeszcze nie mieliście okazji :)
Onew - In Your Eyes
z polskimi napisami

2 komentarze:

 1. Super piosenka Onew'a ♥ Nie słyszalam jej :D Już jest na telefonie xD
  Jjong </3

  Zapraszam do mnie ( http://shinee-with-us-forever.blogspot.com/ ) Blog o lśniących :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Będzie dobrze! <3 Pomodlę się dzisiaj za Ciebie, żebyś w końcu zdała i miała spokój! ;*
  Ach, Oni zawsze mają cudowne zdjęcia *_* Taemin taki poważny, bo wczuł się w klimat piosenki... <3
  Piosenka Onew! ^^ KOCHAM JĄ! <3 Dzisiaj cały dzień, na przemian z piosenką Taemin'a, jej słucham! <333 :D

  OdpowiedzUsuń