czwartek, 13 września 2012

Kalisz płacze

Moshi Moshi!
Wróciłam! Wstałam dziś o 5, bo koło 9 miałam wpisy a autobus o 6:30. No i zaliczyłam, na 4 kekeke :D Jeszcze tylko czekam na wyniki ze statystyki :D Ale to nie zmienia faktu,że oficjalnie jestem już studentką II roku zarządzania, na specjalności zarządzanie bezpieczeństwem :D Cieszy mnie to niezmiernie a jednocześnie przeraża, bo nigdy nie wyobrażałam sobie, że zajdę tak daleko. 

Na RT co rusz pojawiają się nowe info o "Dazling Girl", aż normalnie "umieram" jak po raz milionowy słucham tej piosenki w tym krótkim kawałku, który jest na stronie. Również na RT, można było zobaczyc zdjęcie na którym  widnieje BoA. Wokalistka trzyma w ręce telefon na którym widać, że na tapecie ma Taemina! Tapeta to kilka różnych zdjęć jej i Taemina podczas piosenki "Only One". Przypomnę, że BoA zaprosiła maknae do jednego z programów, by ten zatańczył razem z nią do jej singla "Only One".

Trochę jeszcze po rozpaczam tutaj xD Ehś... Anylkaa póki ma wenę to piszę opowiadanie, i czeka na komentarze, których niestety nie ma. Trochę mnie to załamuje... Ja rozumiem szkoła i nauka, ale wcześniej jakoś ci co czytali dawali radę i zawsze zostawili po sobie miły komentarz. A teraz? Napisałam 4 posty i mam raptem 20 komentarzy. Jeszcze niedawno tyle to ja miałam po napisaniu 2 postów. Jeśli tak dalej pójdzie to nie wiem, czy nie skończę pisać. Pewnie większość z was teraz pomyśli, że się użalam czy coś i pisze to po to żeby mieć full komentarzy. Tak nie jest. Piszę, to bo naprawdę mi przykro, jak np. pod ostatnim postem mam liche 3 komentarze(lepsze to niż nic). Nie wiem, czy po prostu znudziło wam się czytać czy macie dość mnie i tego opowiadania czy jest jeszcze jakiś inny powód. W każdym bądź razie, gdzieś to musiałam napisać, a tylko blog się do tego nadaje. Nie myślcie o mnie źle,ale weźcie pod uwagę,że opowiadanie to kawał mojego życia, i piszę je dla was, zwłaszcza dla was.


Aigo! Szatan Dżong! Matko z córką, jak widzę jego klatę to zgon totalny.
Jebal... Jego piękno mnie zabija <3

I jeszcze naprawdę świetna piosenka, którą możecie usłyszeć w dramie z Minho <3

J-Min - Stand Up


3 komentarze:

  1. Bardzo ciekawe piszesz opowiadanie i w interesujący sposób piszesz posty tutaj, na swoim osobistym blogu. Podoba mi się to i podziwiam cię za to, że masz jeszcze chęci i starcza ci czasu. Gratuluję przejścia na II rok i życzę powodzenia w dalszym studiowaniu. I zapewniam cię, że na pewno będę często zaglądać na twoje blogi i zostawiać komentarze, bo tworzysz coś co jest naprawdę tego warte. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślałam, że mi już nie wypada, by mieć taką fazę na SHINee, jak zdałam na studia (zaczynam 1. rok). Okazało się, że nie jestem sama ;) Cieszę się niezmiernie. Z przyjemnością będę odwiedzać Twojego bloga - już zaobserwowałam, by być na bieżąco ^^ Serdecznie pozdrawiam, dziękuję za komentarz u mnie i zapraszam ponownie (chiara288.blogspot.com)

    OdpowiedzUsuń