wtorek, 14 sierpnia 2012

Wczesny poranek

Hej, Hej!
Wstałam dziś o 6:20, ale z łóżka się podniosłam dopiero o 7 xD. Musiałam posprzątać, a że rano mi nikt nie przeszkadza to w spokoju ogarnęłam pokój. Jeszcze i tak nie skończyłam, bo mam tam tyle rzeczy( po niecałym roku mieszkania w Kaliszu, trochę się tych rzeczy nazbierało xD), że nie wiem gdzie ja je wszystkie zmieszczę :D Już jutro kolejna  premiera dramy.
Tym razem z moim szajniowym "mężem" Minho*-* Omomomomo, nie mogę się doczekać tej dramy. "To beautifull you/For You in full blossom" to drama na podstawie japońskiej mangi Hanazari Kimitacho No E. Powstała również japońska drama pod tym samym tytułem co manga. Powiem tak. Na japońskiej wersji płakałam ze śmiechu, ale też nie zabrakło smutnych scen. Grał tam "Ogórek"(Shun Oguri, jakby ktoś nie wiedział) , więc to była pozycja obowiązkowa do obejrzenia.

Teraz jak widzę pełno zwiastunów nowej dramy z Minho i Suli to coraz bardziej nie mogę się doczekać. Charyzmatyczny Minho tak bardzo wczuwa się w swoją rolę, że aż mi szkoda gdy czytam, że na planie razem z Suli spędzają całe dnie. Wszyscy fani SHINee i Minho dzielnie go wspierają, za co on sam im bardzo dziękuje. Drama będzie miała premierę już jutro *-*. A na razie pozostaje mi tylko podziwiac te cudne zdjęcia. 


scena pocałunku, którą powtarzano 15 razy!

jego uśmiech, moim uśmiechem :D

z Suli :)

1 komentarz:

  1. Nie oglądałam japońskiej wersji, ale może dlatego, że dopiero co zaczęłam przygodę z dramami :)
    Jestem starsznie ciekawa tej, no i Minho w niej gra to już w ogóle czekam <3
    Również jestem pod wrażeniem ich pracy, aż mnie zmroziło jak czytałam, że o 4 rano nagrywają i śpią tak mało... TT

    OdpowiedzUsuń